NeoJob
V Digital Vision propojujeme funkční design, technologie a online marketing. Náš tým je sice malý, ale složený z talentovaných odborníků. Spolupracujeme se známými mezinárodními klienty a zakládáme si na partnerském vztahu s nimi. Preferujeme kvalitu před kvantitou a je pro nás zásadní, aby naše práce byla smysluplná a přinášela hodnotu

WEB EDITOR – Správce digitálního obsahu

Pomoz nám dostat připravený obsah v pořádku na web! Hledáme zodpovědného kolegu s ostřížím zrakem, který pohlídá, že podklady (obrázky, texty a data, která nasazuje do systému) jsou kompletní, funkční a že jsou to ty správné. A neunikne mu ani myš.

Co budeš dělat?

Převezmeš si podklady od kolegů (grafiků, copywriterů atd.) nebo od klienta a nahraješ je do CMSka (administračního prostředí) pro použití na webu nebo v interním systému. A to může vedle copy-pastingu vyžadovat i to, že si nejdřív zkompletuješ podklady z různých zdrojů, zkontroluješ je, upravíš formát, nebo třeba ručně přepíšeš data do tabulky nebo formuláře.

Co od tebe čekáme?

Důkladnost a samostatnost. To neznamená, že se ti nebude nikdo věnovat a se vším se máš poprat sám. Naopak. Ale počítáme, že máš ve věcech pořádek a přehled. Chyby si vždy sepíšeš a přihlásíš se s nimi kolegům, kteří ti pomůžou je vyřešit. Detailně všechno kontroluješ, a když řekneš, že je hotovo a nebyl problém, můžeme se spolehnout, že je vše v pořádku a funkční.

Jaké schopnosti se ti budou hodit?

  • Základní orientace v HTML a css. Kvůli formátování. Nečekáme, že budeš psát kód, ale že víš, jak si poradit a co vygooglit, když bude potřeba.
  • Základně si upravíš grafiku (Photoshop / Figma aj.) – změna velikosti nebo ořez obrázku, úprava textové vrstvy a takové drobné úkony. (O větší zásahy se postarají kolegové grafici.)
  • Aspoň středně pokročilá angličtina. Ať se zorientuješ v systémech, kde budeš pracovat, můžeš si přečíst návod nebo projektovou dokumentaci a dokážeš zkontrolovat, že máš správné podklady, i když jsou v AJ.

S jakými nástroji pracujeme?

To se liší projekt od projektu. Někdy máme vlastní řešení, jindy pracujeme v systému, na který je zvyklý náš klient. Takže to dokáže být různorodé. Ale znáš to, všechno funguje na podobném principu a pokud máš zkušenost s pár CMSky, určitě se zorientuješ i tady.

Aby to šlo o trošku líp, nabídneme ti k platu taky...

  • vzdělávací benefity (= budget na knížky, kurzy, konference atd.)
  • osobní benefity (= budget na stravenky, multisportku, pojištění, mobilní tarif…)
  • kafe (jo, maličkost, ale bez kafe to nejde)... nebo čaj :)
  • flexibilní pracovní dobu a možnost dle dohody pracovat i z domova

Je to práce pro tebe? Zkompletuj si podklady (CVčko a pár řádků o tom, s jakými projekty a nástroji máš zkušenost) a pojďme to probrat.

Místo

Žerotínova 1133/32, Praha – Žižkov

Úvazek

Práce na plný úvazek

Forma spolupráce

pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Požadované jazyky

Angličtina (Středně pokročilá)
zdroj: www.jobs.cz
Další podobné nabídkyKlikni na dané zaměření a zobraz si jen nabídky s ním

Práce v marketingu

Nabídky práce pro programátory

Práce pro designery

Data science jobs

Tady chceš dělat