NeoJob
Moravská zemská knihovna v Brně je 2. největší knihovna v ČR. Plní funkci krajské knihovny v Jihomoravském kraji a od roku 2009 byla uznána jako výzkumná organizace. MZK je knihovnou s univerzálním knihovním fondem doplněným specializovanými fondy, která trvale uchovává konzervační fond a historický fond.

Hledáme posilu do týmu komunikace a marketingu (specialista sociálních sítí)

Máš rád/a výzvy? Jsi na sociálních sítích jako doma? Baví Tě online marketing? Orientuješ se v nových trendech?

Přidej se k týmu Moravské zemské knihovny, klíčové instituce knihovního systému České republiky. Uchováváme, badatelsky zpracováváme a zpřístupňujeme kulturní dědictví, podporujeme vzdělávání, nabízíme bezpečné a příjemné místo pro setkávání jednotlivců i komunit, pro svobodnou diskusi i kulturní vyžití. Knihovníkům pomáháme plnit jejich poslání, literárním tvůrcům prosadit se v zahraničí. Jsme spolehlivým partnerem pro knihovny, vědecké či kulturní instituce doma i v zahraničí.

Náplň práce

  • Tvorba kreativního obsahu pro sociální sítě a web
  • Správa sociálních sítí (především FB, IG, YT, LI, TikTok)
  • Tvorba kreativních kampaní
  • Tvorba a správa reklamních kampaní
  • Reporting výsledků ze sociálních sítí
  • Spolupráce s grafikem (grafika, fotky, animace, videa, stream)
  • Sledování nejnovějších trendů na sociálních sítích

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti v oboru
  • Výborný (stylisticky i gramaticky) písemný projev
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Proaktivní přístup
  • Příjemné vystupování, komunikační dovednosti
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Časovou flexibilitu, zapálení pro věc, touhu učit se novému

Nabízíme

  • Kreativní práci a prostor pro seberealizaci
  • Kolektiv dvou set lidí, profesionálů, kteří mají svou práci rádi
  • Moderní pracovní prostředí v 2. největší knihovně ČR
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a další profesní vzdělávání
  • Příspěvek na stravování, výhodný mobilní tarif
  • 3 dny indispozičního volna po roce trvání pracovního poměru
  • Volné vstupy do vybraných kulturních institucí rezortu ministerstva kultury
  • Přístup ke 4,5 milionům knih a knihovních jednotek

Pracoviště: Kounicova 65a, Brno

Možnost nástupu: ihned

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně

Platové zařazení: dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění p. p.

Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení

Požadované materiály pro zařazení do výběrového řízení:

1) Stručný motivační dopis

2) Strukturovaný životopis

3) Ukázky alespoň 5 Vašich příspěvků na FB, ideálně elektronickou cestou

4) Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (stačí neověřená)

5) Souhlas s poskytnutím osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., ve znění p. p. - výhradně pro potřeby výběrového řízení

Výše uvedené materiály odešlete nejpozději do 15. října 2022 na kontakt níže:

poštou - Anna Mrázová, vedoucí Oddělení marketingu a komunikace MZK, Moravská zemská knihovna v Brně, Kounicova 65a, 601 87 Brno (obálku označte VŘ – specialista soc. sítí)

elektronicky - anna tečka mrazova zavináč mzk tečka cz

Výběrové řízení probíhá dvoukolově, vybraní uchazeči z prvního kola budou pozváni na ústní pohovor.

Místo

Kounicova 996/65a, Brno – Veveří

Úvazek

Práce na plný úvazek

Forma spolupráce

pracovní smlouva

Požadované jazyky

Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
zdroj: www.jobs.cz