NeoJob
Radio Free Europe/Radio Liberty (RFE/RL) is an international news organization headquartered in Prague, Czech Republic and Washington, D.C., with 21 bureaus throughout Russia, Central Asia, Afghanistan, and Central and Eastern Europe. Reporting in 27 languages across 23 countries, RFE/RL is one of the most comprehensive news operations in the world, providing responsibly reported, fact-based news in countries where media freedoms are under threat or banned outright. From Iran and Pakistan to Hungary, Ukraine, and Azerbaijan, RFE/RL journalists give audiences what they can't always get from their own local media: uncensored information and open debate. Reporting via digital, TV, and radio platforms, RFE/RL has a measured weekly reach of 38.1 million people. A private nonprofit, RFE/RL is funded by the U.S. Congress through the U.S. Agency for Global Media. RFE/RL's editorial independence is protected by U.S. law.

Co děláme v IT oddělení Rádia Svobodná Evropa

· Jsme tým IT specialistů, kteří pomáhají plnit misi RFE/RL.

· V pražském ústředí podporujeme 700+ uživatelů, 1000+ koncových stanic a 100+ video editačních stanic.

· Čas od času pomůžeme i našim kolegům ve Washingtonu D.C. a v dalších 23 zemích.

· S nadšením implementujeme moderní technologie, ale naše práce není jen o nich – pomáháme lidem v RFE/RL dělat jejich práci lépe!

Aktuálně hledáme kolegu na pozici Specialista/ka IT podpory

· Specialista/ka IT podpory je zodpovědný/á za poskytování IT podpory koncovým uživatelům a řeší jejich technické problémy a požadavky.

· Nový/á kolega/kolegyně doplní tým IT podpory, kde aktuálně pracuje 5 IT specialistů, kteří se starají o více než 700 uživatelů a 1000 koncových stanic.

· Běžná pracovní doba je 9:00 – 17:30 h, ale jednou za 6 týdnů je nutné odpracovat týdenní odpolední směnu v čase 12:30 – 21:00 h, včetně pohotovosti na telefonu a navazující víkendovou směnu v čase 9:00 – 17:30 h.

Co nabízíme:

· Unikátní multikulturní prostředí s významnou historií zaměstnavatele (https:///www.rferl.org),

· Konkurenceschopný plat,

· Fajn kolektiv lidí a příjemné pracovní prostředí v moderní budově na Želivského,

· Možnost absolvovat odborné interní a externí kurzy,

· Smlouvu na dobu neurčitou po odpracování jednoho roku.

Balíček benefitů:

· 20 dnů dovolené (po odpracovaných třech letech 25 dnů dovolené),

· 13 dnů zdravotního volna/sick days (13 plně placených dnů v případě nemoci),

· Volno navíc (slavíme některé americké svátky),

· Fitness Benefit (plně hrazená karta Multisport),

· Příspěvek na veřejnou dopravu, příspěvek na stravu, příspěvek na letní dovolenou, penzijní pojištění, jazykové kurzy, životní pojištění.

Náplň práce:

· Řešení uživatelských problémů a požadavků.

· Konfigurace, instalace, testování a podpora stolních počítačů, notebooků, tiskáren, monitorů a dalších zařízení.

· Diagnostika hardwarových a softwarových problémů, komunikace daného řešení směrem k uživatelům.

· Instalace, údržba a testování softwarových aplikací.

· Úzká spolupráce se správci serverů a se správci sítě na řešení technických problémů.

· Proaktivní a profesionální poskytování uživatelské podpory.

Požadujeme:

· Pokročilá znalost operačních systémů Microsoft Windows,

· Dobrá znalost MS Office 365 aplikací,

· Zkušenost s konfigurací IT systémů,

· Týmový/á hráč/ka schopný/á komunikovat a efektivně spolupracovat s kolegy a dalšími spolupracovníky,

· Anglický a český jazyk na komunikativní úrovni.

Místo

Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice

Úvazek

Práce na plný úvazek

Forma spolupráce

pracovní smlouva

Požadované jazyky

Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity

Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
zdroj: www.jobs.cz