NeoJob
Patříme k sobě a stále sílíme. MEDIA FACTORY GROUP je skupina společností, které se věnují inovativním technologickým a kreativním řešením klientům přímo na míru. Vyvíjíme komplexní webové aplikace přímo na míru požadavkům klientů. Analyzujeme strukturu a tok informací a integrujeme stávající řešení s novými. Máme zkušenosti s vývojem i dlouhodobým rozvojem aplikací jako jsou klientské zóny, intranety, extranety, custom aplikace pro vytváření nabídek a pod. Převedeme do online vše i to, u čeho vás to zatím nenapadlo.

Co vás čeká

Budeš se starat o výkonnostní a brandové kampaně ve vyhledávačích a ideálně i na
sociálních sítích. Občas nám pomůžeš i se SEO (především při přípravě analýzy klíčových slov) a
rádi tě zapojíme do celého procesu obsluhy klienta - od přípravy nabídky, přes exekuci toho, co s
klientem domluvíme, až po vyhodnocení a další doporučení. Zasvětíme tě i do unikátního
analytického projektu, kde nahlédneš do globálních e-commerce dat.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme, že máš přehled o reklamních systémech a analytických platformách - znalosti
by měly být nejen teoretické, ale zčásti i praktické. Dokážeš se rychle zorientovat v nové
problematice a máš chuť se stále rozvíjet ve svém oboru.

Search, display & analytic skills
● znalost práce v G Ads a Sklik (výhodou zkušenost z e-comm)
● znalost Google Analytics – UA nutnost, GA4 velkou výhodou
● analytika spojená s kampaněmi
● velkou výhodou bude znalost dalších reklamních systémů (systémy pro RTB kampaně,
správa kampaní na FB+IG, LinkedIn, YouTube apod.)

SEO skills (výhodou, ne nutností)

● příprava analýzy klíčových slov a s tím spojená doporučení
● základní znalost principu linkbuildingu
● analýza webu z pohledu on-page SEO a doporučení na zlepšení
● znalost práce se SEO nástroji

Co vám můžeme nabídnout

● kromě peněz i benefity na vzdělání, sport či libovolné využití dle tvé preference
● stůl, židli, počítač a mobil v dog friendly kanceláři na Žižkově
● možnost občas pracovat z domova, když to budeš potřebovat

Neváhej se nám ozvat pokud

● rád piješ kávu (nebo čaj) a nevadí ti občas postát s kolegy u kávovaru a probrat
věci z oboru i úplně mimo
● máš expertní schopnosti ve stolním fotbálku (na marketingu to nikdo neumíme, ale
hrajeme rádi, takže posila by se nám hodila)

Budeme se těšit na případné setkání!

Místo

Žerotínova 1133/32, Praha – Žižkov

Úvazek

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Forma spolupráce

pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Požadované jazyky

Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
zdroj: www.jobs.cz