NeoJob
Havlíkova přírodní apotéka je energicky rostoucí kosmetická společnost, která upřednostňuje pozitivní myšlení, chuť se naučit mít rád/a dělat práci s nadšením a s vervou. Naše značka se rozvíjí již přes pět let. Zákazníci si ji zamilovali a my s ní chceme růst dál. Měníme se ze "Startupu z kuchyně" na velkou společnost. Svoji práci děláme celým srdcem a s plným nasazením. Máte to stejně?

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • správu pracovních stanic zaměstnanců

  • instalace běžného software
  • instalace operačního systému
  • správa tiskáren a mobilních telefonů
  • zajištění IT podpory uživatelům koncové výpočetní techniky (VT), týká se i kamenných prodejen mimo Prahu
  • PC, NTB, mobilní technika, VPN atd.
  • IT administrace nových nástupů, obměny a vyřazení majetku VT
  • administrace záručního i pozáručního servisu
  • řešení uživatelských problémů a incidentů s informačními systémy
  • správa majetku VT
  • komunikace a služeb s externími dodavateli služeb a zařízení
  • spolupráce na interních IT projektech

Požadované dovednosti:

  • zkušenost jako IT administrátor, správce
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost, svědomitost, pečlivost a proaktivní přístup
  • řidičský průkaz sk. B (občasné pracovní cesty)

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • 25 dní dovolené
  • vzdělávaní v oblasti novinek v kosmetice a tuzemských bylin
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • našim produktům věříme, proto Vám dáme slevy na firemní výrobky
  • chceme, abyste si užili i Vás čas a s kartou benefit Multisport to půjde snadno
  • víme, že s plným žaludkem jste spokojeni, a proto dostanete stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pramen zdraví tkví v ovoci, proto Vám ho dáváme na pracovišti
  • táhneme tu za jeden provaz, vzájemně si poskytujeme podporu
  • investujeme do Vašeho rozvoje a pomůžeme Vám objevit Vaše silné stránky
  • celofiremní akce, týmová práce není jenom fráze, užíváme si spolu i po práci
  • nástup možný ihned

Jsme dynamická a rostoucí česká firma, která Vám nabízí jedinečnou příležitost podílet se na její expanzi. Práce v týmu Havlíkové přírodní apotéky představuje různorodost, velkou míru samostatnosti a prostor na realizaci vlastních nápadů.

Máme 17 prodejen po ČR a SR a vy se můžete stát naším kolegou „pojďte s námi růst“.
Pokud je to přesně to, co hledáte nebo máte nějaké dotazy, tak neváhejte a ozvěte se nám, můžeme se sejít u kávy a vše probrat.

Máte chuť zkusit práci u nás?

Pokud ano a splňujete požadovaná kritéria, pošlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce včetně aktuální fotografie. Důvěrnost Vašich dokumentů je pro nás samozřejmostí.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Havlíkova přírodní apotéka, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Havlíkova přírodní apotéka s.r.o.

Místo

Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice

Úvazek

Práce na plný úvazek

Forma spolupráce

pracovní smlouva

Požadované jazyky

Čeština (Výborná)

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
zdroj: www.jobs.cz